Suplementy diety Vigalex z witaminą D3

Czy wiesz, że aż 90% Polaków ma niedobory witaminy D1? Trudność z dostarczeniem tej witaminy wiąże się nie tylko z szerokością geograficzną, na której się znajdujemy, ale także ze stosunkowo niewielką ilością produktów spożywczych ją zawierających oraz ich dostępnością. Właśnie dlatego, firma Biofarm wprowadza na rynek serię suplementów diety z witaminą D skierowanych do każdej grupy wiekowej – od niemowląt, aż po osoby starsze.

Kup teraz
 • Vigalex D<sub>3</sub> krople

  Vigalex D3 krople

  Preparat przeznaczony do uzupełniania diety niemowląt, dzieci i dorosłych w witaminę D. Do stosowania nawet dla niemowląt urodzonych przedwcześnie.

  Dowiedz się więcej
 • Vigalex D<sub>3</sub>+K<sub>2</sub>

  Vigalex D3+K2

  Suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych jako uzupełnienie diety w witaminę D oraz witaminę K (menachinon ­MK-7).

  Dowiedz się więcej
 • Vigalex D<sub>3</sub>+K<sub>2</sub> Max

  Vigalex D3+K2 Max

  Suplement diety przeznaczony wyłącznie dla osób zdrowych powyżej 75. roku życia jako uzupełnienie diety w witaminę D oraz witaminę K (menachinon ­MK-7).

  Dowiedz się więcej
 • Vigalex Osteo

  Vigalex Osteo

  Suplement diety przeznaczony jest dla osób dorosłych (w szczególności dorosłych kobiet) jako uzupełnienie diety w wapń, cynk, witaminę D oraz witaminę K.

  Dowiedz się więcej

1. Płudowski P., Konstantynowicz J., Jaworski M., Abramowicz P., Ducki C., Ocena stanu zaopatrzenia w witaminę D w populacji osób dorosłych w Polsce „Standardy Medyczne” 2014.